Wszystko o hybrydach

Wszystko o hybrydach

Jako kobiety na pewno frapujemy się wszystkim tym, co teraz jest na topie. Wciąż pozyskujemy barwne czasopisma o modzie i każdego dnia przeglądamy osiągalne w necie materiały na temat dbania o design zewnętrzny. Nikt nie musi nam wobec tego mówić o tym, że pojawia się coś takiego jak lakiery do paznokci hybrydowe. Jeżeli jednak nigdy poprzednio z nich nie korzystałyśmy, na początku ustalmy, czy aby na pewno one nam się przydadzą, a dopiero następnie nauczmy się je użytkować.
Istotnie manicure hybrydowy ma sporo swoich plusów, wobec tego zaskarbił już sobie serduszka kobiet z całego świata. Polki również się w nim zakochały, dlatego gdybyśmy samiutkie pragnęły sobie coś takiego zafundować, zdołałybyśmy to wykonać w jakimkolwiek salonie zajmującym się paznokciami. Czy też jednak warto? Z jednego powodu na pewno. Taki manicure utrzymuje się bowiem na paznokciach przez niesłychanie długi czas – średnio od dwóch do czterech tygodni. Dzięki niemu jesteśmy w stanie więc zapomnieć o bezustannym malowaniu płytki, jakie zabiera nam średnio parę godzin w ciągu jednego tygodnia. Nie musimy także martwić się o to, że taki manicure się zetrze, jeśli np. pełnimy robotę fizyczną. Trzyma się on na paznokciach niezależnie od tego, czy każdego dnia przekopujemy grządki i myjemy naczynia, czy praktycznie wyłącznie wylegujemy się w wyrku.
O ile korzyści manicure’u hybrydowego mocno nas do niego przekonały, prawdopodobnie już teraz zechcemy zakupić swoje pierwsze lakiery do paznokci hybrydowe. Z początku jednak wykonajmy sobie takie paznokcie w profesjonalnym salonie. Sprawdźmy ten typ manicure’u, bo nie każdej kobiecie może on podobać się. Wówczas gdy sprawdzimy, iż jest on dla nas wprost perfekcyjny, zafundujmy sobie cały asortyment artykułów niezbędnych do tworzenia hybrydowych paznokci. Będziemy potrzebować całego zestawu lakierów, czyli bazy, tworu barwnego i podkładu, a także szczególnej polerki, preparatów do ściągania hybryd i najważniejszej lampy. Wszystkie te materiały zdołamy otrzymać w wyśmienicie uzupełnionych zestawach, za które uiścimy od stu złotych do nawet paru tysięcy. własną historię z hybrydami rozpocznijmy od kluczowego kompletu, a dopiero gdy nabierzemy odrobinę zdolności, zainwestujmy w coś bardziej upragnionego i porządniejszego. Same zresztą prędko ujrzymy, które materiały w pełni nam współgrają, a jakie nie do końca sprawdzają się na naszej płytce paznokciowej.
Lakiery do paznokci hybrydowe zdecydowanie uprościły kobietom żywot. Jeśliby my też mamy dość stałego malowania i zmywania lakierów, sprawmy sobie nieduży upominek i zainwestujmy w komplet do robienia hybryd. Być może nawet okaże się, że posiadamy do tego dryg i zdecydujemy się przebranżowić.


Możliwość komentowania została wyłączona.